Genel Müdürden Mesaj

Yola çıkarken hedefler belirledik ve bu hedeflere bağlı kalmayı amaç edindik. Niyetimiz sektöre iyi şeyler kazandırmak ve bu yolda gelişen ve geliştiren bir tesis kurmaktı. Türkiye'nin hızla gelişen bu pazarında pay sahibi ve önemli bir yerinde söz sahibi olmak, ülkemiz sektörüne iyi birşeyler kazandırırken aynı anda yeni yüzlerin yetişmesine, yeni heyecanların doğmasına katkıda bulunmak bize onur ve gurur verdi. Her yaptığımız ve yapacağımız işe amatör bir ruh ve usta bir el ile sarıldık ve rüyalarımızı gerçekleştirmeye devam ettik...

 

Gelişen teknolojiyi ve değişen yapıyı anlayıp buna göre hareket eden firmamız, kurulduğu yıllardan itibaren bu akılcı yapısı ile kendinden söz ettiren bir yapıya büründü. Çalışanlarımızla bir bütünün parçası gibi hareket ederek işlerimize pozitif anlamda ivme kazandırdık ve gelişen yapımızı kuvvetlendirerek hep bir adım ileriye, daha büyük, daha hızlı, daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ettik. Bu gün olduğu gibi, yarın da bu misyonumuzu devam ettirecek, siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin çabası içinde olacağız.

 

Son yıllarda yaptığımız üretim ve teknolojik altyapı hamlesi ile tesislerimizi ve makinelerimizi yeniledik ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kapasitemizi üç kat artırarak sektördeki yerimizi biraz daha büyüttük. Ülkemizdeki yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken, yurt dışında da yeni yatırımlar yaparak yeni tesisler kurduk.

 

Rüya Reklam ailesi olarak, müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunmak bize dün olduğu gibi yarın da onur verecektir.

                                                                                                                                                                                                                                                           Halil Saraç                                                                                                                                     Genel Müdür